info@echomar.com.tr | 0212 233 11 11

Poliklinik Hizmetleri

Echomar Sağlık Grubu 24 yıllık birikimi ve tecrübesi ile uzun yıllardır en iyi hizmeti, kalite standartları çerçevesinde en güvenilir şekilde veren, ülkenin en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. 1986 yılında kurulan Echomar; işinde uzman, üstün nitelikli, insana değer veren deneyimli bir ekibe sahip, ileri derecede gelişmiş alt yapısı, donanımı, insan kaynakları, uluslararası standartlarda kalite anlayışı ve uygulamaları ile verdiği hizmeti en etkin şekilde hastalarına sunmaktadır. Geniş cihaz parkuruna sahip Echomar; teknolojiyi yakından takip ederek görüntüleme ve tanıda, dünyadaki yeniliklerin Türkiye'ye taşınmasına öncülük etmiştir.

Konusunda üst düzeyde bilgi, deneyime sahip uzman doktor, teknik personeli ile güvenilir sonuçlar ve raporlamalarda en çok tercih edilen Görüntüleme Merkezi ve Poliklinik konumuna gelmiştir. Dünyadaki teknolojik yeniliklerin takip edilmesiyle bunların ülkemizde Echomar bünyesinde sürdürülebilir yatırımlara dönüşmesinde öncülük etmiştir. Echomar sağlık hizmetlerine paralel olarak yapılmakta olan Pazar araştırmaları neticesinde oluşan talep ve ihtiyaçların karşılanabilmesi için yeni şube ve teknolojik yatırımlarını kurumun stratejik planları doğrultusunda yapmaktadır. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır. Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz. Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilinci ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız.

 Kurumumuzun vizyonu, misyonu ve politikaları doğrultusunda aldığımız ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekliliğini sağlayacağız.

E-Randevu Biz Sizi Arayalım
YnVydW4gZXN0ZXRpZ2kgZml5YXRsYXJpPC9hPg0KPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5vemFuYmFsaWsuY29tL291ci1zZXJ2aWNlcy9idXJ1bi1lc3RldGlnaS1maXlhdGxhcmkvIiB0aXRsZT0iYnVydW4gZXN0ZXRpZ2kiIHJlbD0iZG9mb2xsb3ciPmJ1cnVuIGVzdGV0aWdpPC9hPg0KPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5wb3Jub2FsbGV5LmNvbSIgdGl0bGU9InBvcm5vIj5wb3JubzwvYT4NCjxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cuZWNob21hci5jb20vTWFueWV0aWstUmV6b25hbnMtYWNpay1lbWFyIiB0aXRsZT0iYWNpayBlbWFyIj5hY2lrIGVtYXI8L2E